Вікна з вузького профілю

Система вікон з термомостом MB-Slimline з високою термоізоляцією служить для виконання різних типів вікон, що відкриваються всередину (поворотних, відкидних, поворотно-відкидних), а також без відкриття, які крім відмінні термоізоляції мають також дуже хорошу звукоізоляцію, а також високу міцність конструкції.

   Завдяки невеликій ширині алюмінієвих профілів, видимих ​​з зовнішньої сторони конструкції, система вікон MB-Slimline, дає можливість виконання стулок вікон в двох варіантах: з видимими або невидимими профілями (SG) з зовнішньої сторони забудови.

   Отже, зовнішній вигляд глухих і відкривних стулок, в разі використання невидимих ​​стулок, майже ідентичний. Ця система може також чудово замінити старого типу вікна, виконані з сталевих профілів, забезпечуючи подібний вид з зовнішньої сторони забудови, в той же час значно збільшуючи теплоізоляцію.

   Функціональність і естетика:

  • висока герметичність від попадання води і інфільтрація повітря, а також відмінна термоізоляційна здатність, завдяки спеціальним формам центрального ущільнення
  • застосування стандартних пазів фурнітури “Євро” дає можливість виконувати монтаж доступною фурнітурою
  • технологія виконання конструкції максимально спрощена. З’єднання профілів (кутовий і типу “T”) виконується шляхом скручування або з’єднання за допомогою штифтів.

клас 4

повітропроникність

клас E 1500

водонепроникність

> 0,8

W / (m2K)
Термоизоляционная здатність UW

Залишились запитання?

Заходьте в наш Шоурум за адресою:
м. Рівне, вул. Соборна, 364 В.
Фірмовий салон вікон «ВІКНОВА»

Ми з радістю надамо вам кваліфіковану консультацію.

Телефонуйте: (067) 363 10 54

Можливо саме зараз неробочий час.

Замовте зворотній дзвінок

Call Now Button