Вікна з прихованою стулкою

Прихована Сулка є частиною віконно - дверної системи з термічною перегородкою МВ-60. Вікна виконані з елементів цієї системи мають невидимі стулки із зовнішнього боку забудови. Сусідні, глухі і стулкові вікна, розташовані в одному ряду, виглядають однаково. Різниця в ширині віконних рамз зовнішнього вигляду забудови майже непомітна, завдяки цьому конструкція справляє враження тонкої і легкої.

Кожне вікно виконане в системі MB-60 US, призначене для монтажу  зовнішньої забудови, має ефективну систему дренажу і вентиляції. Дренажно-вентиляційні отвори зовнішньої сторони закриті заслінками з пластмаси.

Характерною рисою системи є його тісний зв’язок між іншими системами фірми «ALUPROF S.A.». Ухвалення такого рішення дозволило отримати і застосувати загальні елементи, наприклад: загальні планки скління, куточки, що ущільнюють планки, ущільнювачі засклення і відкривання,  а також багато ідентичних технологічних процесів такі як: фіксація з’єднувачів перемичок і перекладин, склеювання куточків, фрезерування і т.д.

HI

Прихована стулка

class E900

PN-EN 12210: 2001
Водонепроникність

class 4

повітропроникність

class C5

Стійкість до вітрового навантаження одночасно обмежуючи конвекцію і теплове випромінювання.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ І ПАРАМЕТРИ:

Система також пропонується в модифікації з підвищеною термоізоляцією MB-60US HI. Підвищення термоізоляції досягається шляхом розміщення в центральних камерах алюмінієвих профілів спеціальних вставок, які, завдяки низькому коефіцієнту теплопровідності, зменшують проходження тепла через конструкцію, одночасно обмежуючи конвекцію і теплове випромінювання.

Залишились запитання?

Заходьте в наш Шоурум за адресою:
м. Рівне, вул. Соборна, 364 В.
Фірмовий салон вікон «ВІКНОВА»

Ми з радістю надамо вам кваліфіковану консультацію.

Телефонуйте: (067) 363 10 54

Можливо саме зараз неробочий час.

Замовте зворотній дзвінок

Call Now Button